Logo pro knihovnu a infocentrum

26.04.2010 14:16

Máme krásnou novou knihovnu v nových prostorách a tak si myslím, že by si také zasloužila své nové logo. A proto Městská knihovna a infocentrum Dolní Bousov vyhlašuje výtvarnou soutěž pro děti i dospělé s názvem:

„Logo pro knihovnu a infocentrum v Dolním Bousově“.

Zadání:

Soutěž se skládá ze dvou samostatných částí:

1. Logo pro knihovnu
  2. Logo pro infocentrum

Logo by mělo být jednoduchý, výstižný obrázek, který se bude vztahovat ke knihovně nebo k infocentru v Dolním Bousově. Obrázek může, ale nemusí být doplněn textem Městská knihovna/Infocentrum Dolní Bousov.

Zaslané obrázky budou vystaveny v prostorách galerie v přízemí knihovny a zveřejněny na internetových stránkách knihovny www.knihovna.dolnibousov.cz. Vítěz soutěže získá čestný čtenářský průkaz do knihovny na 1 rok zdarma :-).

Obrázky zaneste do 30. června 2010 osobně nebo pošlete poštou na adresu: Městská knihovna a infocentrum Dolní Bousov, Kostelní 141, 294 04 Dolní Bousov nebo zašlete mailem na adresu knihovna@dolni-bousov.cz.

Na Vaše návrhy se těší Dita Říhová