Škola naruby - čtenářské deníčky pro děti a rodiče

13.01.2011 14:17

Zapojte se společně do akce nazvané „Škola naruby“, která je pořádaná v rámci celostátní kampaně Celé Česko čte dětem.

Je to akce, kterou chceme oslovit nejen děti, ale hlavně jejich rodiče, prarodiče a další dospělé, kteří mají smysl pro humor a jsou ochotni věnovat dětem svůj čas. Vycházeli jsme ze skutečnosti, že děti si velice rády hrají na školu a připravili jsme pro ně deníčky. Do nich si děti zapíší, co jim rodiče četli a jak dlouho.

Děti své zážitky z četby mají možnost vyjádřit formou obrázku nebo textu na volných stránkách deníčku. Děti mohou chválit nebo vyjádřit nespokojenost oznámkováním stejně jako ve škole. Navíc mohou připojit poznámku.

Chcete se zapojit? Přijďte si pro deníčky do naší knihovny. Dostanete je zdarma a knihovnice vám vysvětlí, jak si záznamy zapisovat. Nejlepší „čtecí rodiny“ budou na konci akce odměněni drobným dárkem.