Březen - měsíc čtenářů

31.03.2011 09:08

Celorepubliková akce s názvem „Březen - měsíc čtenářů“ se konala pod tímto mottem loni poprvé. Centrem zájmu knihovníků je nově čtenář a čtení, tedy ne kniha (předmět) ani knihovna (instituce), ale každý čtenář knihy, časopisu, aktivní uživatel knihovny i ten, který v ní zatím nikdy nebyl.

Rádi Vás proto uvítáme v příjemném prostředí bousovské knihovny a nabídneme k zábavě i studiu z více než 12 tisíc titulů knih, 36 titulů časopisů a periodik a přístup na internet zdarma.

V rámci této akce jsme pro Vás připravili několik zajímavých kulturních akcí pro velké i malé:

• Pátek 11. března (18.00) - Beseda Paměť stromů
  • Úterý 22. března (17.00) - Cestopisná beseda s Jiřím Márou
  • Pátek 25. března, 1. dubna (18.00) - Noc s Andersenem
  • Spuštění nových internetových stránek pro děti a mládež - Knižní doupě
  • Webové stránky knihovny byly přihlášeny do celorepublikové soutěže Biblioweb 2011 (tak pro ně hlasujte na webu nebo alespoň držte palce :-)
  • Pod heslem:
    U nás si může dát
    kávu či čaj, kdo má rád.
    “
    Nabídneme čtenářům samoobslužně rozpustnou kávu či čaj během návštěvy knihovny.

Těšíme se na Vás v knihovně!