Nebezpečná zóna

Joy Fieldingová:

Bratři Will a Jeff a jejich kamarád Tom si vyšli do svého oblíbeného baru Nebezpečná zóna, aby se pobavili u skleničky tak jako obvykle. Když si ale všimnou záhadně vyhlížející mladé ženy, jak v rohu osamoceně popíjí martini, troufale se vsadí o to, komu se ji nejdříve podaří svést. Jenže není všechno tak, jak se zdá. I tajemná Suzy má svá tajemství, která ukrývá za zdmi přepychového domu na předměstí. Tři muže spojuje nejen přátelství, ale i rivalita, strach a chtíč… a nyní také jedna žena. Kam až se pro ni odváží zajít?

<< 34 | 35 | 36 | 37 | 38

8     -

+ každou 3. sobotu v měsíci

So (17. 9.)

9     -    12

Zdrojem pro ObalkyKnih.cz jsou spolupracující nakladatelé a knihkupci, kteří pro knihovny patřící do sdružení SKIP souhlasí se zobrazováním obálek jejich knih v knihovních katalozích. V současnosti hlavním zdrojem obálek jsou knihovny, které aktivně skenují obálky knih a daších dokumentů z jejich knihovních fondů a tyto vkládájí na obálkový server.