Úspěch v soutěži knihovnických webstránek

10.04.2012 12:54

Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR (SKIP) zorganizoval již 13. ročník BIBLIOWEBu - soutěže o nejlepší webovou prezentaci knihovny. Ve dnech 18.2.2012 až 12.3.2012 zhodnotila odborná porota webové stránky 49 veřejných knihoven, které se přihlásily do letošního ročníku soutěže BIBLIOWEB. Knihovny byly rozděleny do tří kategorii, podle počtu obyvatel. V kategorii knihoven v obcích do 3 tisíc obyvatel si vítězství odnesla stejně jako loni Městská knihovna Jevíčkodruhá byla Městská knihovna a infocentrum Dolní Bousov a třetí Obecní knihovna v Chrustenicích. V celkovém pořadí, bez ohledu na velikost obce/města, jsme se umístili na 15. místě v republice (což je výrazné zlepšení oproti loňskému celkovému 26. místu).

Podrobné výsledky jsou k nahlédnutí na stránkách SKIPu.

Všem, kteří nás podpořili svým hlasem, moc děkujeme!!! Z ocenění máme velkou radost a motivuje nás k dalšímu vylepšování webu. Budeme rádi, pokud nám napíšete, co Vám na našem webu schází, co byste rádi přidali či změnili.