Nové logo a vzhled stránek

17.01.2012 12:39

S radostí oznamujeme, že městská knihovna a infocentrum má konečně po více než dvou letech své nové existence Logo Městské knihovnylogo. Zároveň s uvedením nového loga bylo provedeno několik drobných změn na stránkách knihovny.

Jistě jste si již všimli nového (převážně červeného) vzhledu stránek. Obsah a rozložení rubrik však zůstal zachován, takže by Vám orientace na nových stránkách neměla dělat problémy. Barva byla přizpůsobena barevnosti nového loga.

Logo online kataloguDalší drobnou změnou je vzhled tlačítka pro vstup do Logo Vaše kontoelektronického katalogu knih. Nově je na tlačítku lupa zaměřená na knihy. A s tím souvisí i nové tlačítko pro přímý vstup do Vašeho čtenářského konta, které se bude nově objevovat, když budete procházet stránky knihovny.

Doufáme, že se Vám naše nové logo líbí a že provedené změny budou pro Vás změnou k lepšímu.

__________________________________________________________________________

Logo Infocentrum Dolní BousovJen pro zajímavost, zároveň s logem knihovny bylo vytvořeno i nové logo pro infocentrum, jehož barevnost odpovídá barevnosti stránek infocentra a jehož podobu Vám také nabízím k posouzení.

Jak se Vám líbí nové logo?

Je zdařilé (39)

Líbí, ale pro knihovnu se nehodí (8)

Nelíbí (8)

Nezáleží na tom (7)